PRAWO – FIRMY I SPÓŁKI

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA SPÓŁEK

W obszarze doradztwa korporacyjnego pomagamy przy zakładaniu, przekształcaniu, podziale i łączeniu spółek prawa handlowego oraz tworzeniu i funkcjonowaniu grup kapitałowych, także z udziałem kapitału zagranicznego. Opracowujemy uchwały organów spółek, dokumentację wewnątrz-korporacyjną oraz polityki zgodności (compliance).

Prowadzimy bieżącą obsługę prawną spółek, w tym zgromadzeń wspólników i akcjonariuszy, posiedzeń rad nadzorczych i zarządów, zmian kapitałowych oraz obrotu udziałami i akcjami. Sporządzamy i opiniujemy kontrakty menedżerskie oraz umowy zakazu konkurencji.

 

SPRZEDAŻ GOTOWYCH SPÓŁEK

Nasza Kancelaria Radców Prawnych oferuje również zarejestrowane w KRS spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, gotowe do prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki temu oszczędzamy czas naszych klientów, którzy nie muszą czekać na wpis spółki do rejestru oraz zarejestrowanie do podatku VAT. Spółki te mogą być także przekształcone w inne spółki i w ten sposób przejęte do prowadzenia działalności gospodarczej.

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA FIRM I PRZEDSIĘBIORCÓW

Świadczymy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Pomagamy firmom i przedsiębiorcom w zakresie wymogów formalno-prawnych związanych z utworzeniem działalności gospodarczej i w wyborze odpowiedniej formy prawnej przedsiębiorstwa. Dla naszych klientów, tworzymy, negocjujemy i opiniujemy umowy handlowe.

 

Reprezentujemy przedsiębiorców w sporach sądowych z kontrahentami, pracownikami i członkami organów spółek, a także w sporach pomiędzy wspólnikami.

Jeżeli potrzebują Państwo doradztwa prawnego lub kompleksowej obsługi prawnej swojej firmy lub spółki w Raciborzu i okolicach – zachęcamy do kontaktu.

Zostań w kontakcie

+48 32 400 99 47

Lokalizacja

ul. Kilińskiego 2
47-400 Racibórz

Email

sekretariat@zawisza-olejarnik.pl

Godziny otwarcia

Pon. – Pt. 8:00-16:00

Istnieje możliwość spotkania w innym czasie po wcześniejszej konsultacji telefonicznej.

Wyślij wiadomość