PRAWO NIERUCHOMOŚCI

Wieloletnie doświadczenie członków naszego zespołu, pozwala nam udzielać kompleksowej pomocy prawnej w szerokim zakresie spraw dotyczących nieruchomości.

 

Prawnik / Radca Prawny od nieruchomości

Nasza Kancelaria Radców Prawnych w Raciborzu udziela wyspecjalizowanego wsparcia prawnego na każdym etapie działań zmierzających do zbycia lub nabycia nieruchomości mieszkaniowych, przemysłowych i rolnych. Zajmujemy się doradztwem prawnym w zakresie regulacji stanów prawnych nieruchomości i rewindykacji nieruchomości.

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA NIERUCHOMOŚCI

Prawnicy i Radcy Prawni naszej Kancelarii udzielają wsparcia inwestorom, deweloperom i wykonawcom na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną inwestycji w nieruchomości od momentu jej planowania i ustalania lokalizacji, aż po jej wykonanie i oddanie do użytku. Pomagamy w sprawach prawnych dotyczących nieruchomości pod wynajem podmiotom prywatnym, jak i na cele komercyjne, w galeriach handlowych i supermarketach. 

Jeżeli szukają Państwo doświadczonego prawnika lub radcy prawnego od nieruchomości w Raciborzu, lub w okolicach, zachęcamy do kontaktu.

Reprezentujemy naszych Klientów w sprawach prawnych dotyczących nieruchomości przed sądami, organami administracji publicznej i sądami administracyjnymi.

ZOSTAŃ W KONTAKCIE

+48 32 400 99 47

Lokalizacja

ul. Kilińskiego 2
47-400 Racibórz

Email

sekretariat@zawisza-olejarnik.pl

Godziny otwarcia

Pon. – Pt. 8:00-16:00

Istnieje możliwość spotkania w innym czasie po wcześniejszej konsultacji telefonicznej

 

Wyślij wiadomość